Weight Management

Optimalizácia telesnej hmotnosti, chudnutie, zmena životného štýlu (WEIGHT GEN TEST)

Každý z nás chudne inak. Jedinečne!

Každý jednotlivec chudne inak - rýchlejšie, pomalšie, alebo skoro vôbec. Súvisí to s nárokmi jednotlivca na spôsob stravovania, druh cvičenia, dĺžku spánku a dobu regenerácie. Všeobecné odporúčania preto nemôžu fungovať na všetkých rovnako. Rozdiely medzi nami sú prirodzené a úplne v poriadku. Pre dosiahnutie efektívnych výsledkov je preto nutné prispôsobiť režim Vašim individuálnym potrebám.

 

 

Čo je WEIGHT GEN test?

Ako jediný na Slovensku poskytujeme možnosť redukcie hmotnosti komplexnou a personalizovanou formou, ktorá pozostáva zo špecifických vyšetrení vedúcich k odhaleniu problému, resp. faktorov zodpovedných za vznik nadváhy alebo obezity.

Program zahŕňa genetickú analýzu základných génov kľúčových pre oblasť regulácie hmotnosti, testovanie potravinových intolerancií na 22 najčastejších potravín, ktoré sa môžu spolupodieľať na priberaní hmotnosti či retencii tekutín a meranie kompozície tela, pre zistenie aktuálnej skladby tela a bazálneho metabolizmu. V súlade s výsledkami meraní a na základe požiadavky klienta sa informácie zohľadnia vo výstupnom ukážkovom jedálničku pre rýchlejšie a jednoduchšie osvojenie nového životného štýlu, vedúceho k redukcii/optimalizácii hmotnosti.

Pre koho je test určený a aké má výhody?

Test je určený pre každého, kto chce optimalizovať svoju hmotnosť, komu sa dlhodobo nedarí schudnúť, alebo si potrebuje svoju váhu dlhodobo udržať.

Z výsledkov Weight Gen testu získa zákazník doposiaľ bezprecedentné množstvo dôležitých informácií o fungovaní svojho tela a faktoroch, ktoré vplývajú na telesnú hmotnosť a na základe ktorých je možné vyskladať individuálny program chudnutia šitý na mieru pre Vás. Na rozdiel od všeobecných spôsobov chudnutia, ktoré ani zďaleka nie sú vhodnou voľbou pre každého, dostanete špecifický kľuč k optimalizácií Vašej hmotnosti. Ten pozostáva z jedálnička vytvoreného konkrétne pre Vás v kombinácií s radami pre úpravu životosprávy. Výsledkom vysoko individuálneho prístupu je podstatne vyššia efektivita chudnutia a nižšie riziko takzvaného jo-jo efektu.